Україна, м. Рівне, вул. Ясна, 3
(0362) 684-031    (0362) 620-403    e-mail: manager@technowell.com.ua  

Каширування картону

Каширування - це склеювання запечатаного листа (лайнера) з підкладкою (основою). Цей процес дозволяє зробити з міцного гофрованого картону, який є ідеальним пакувальним матеріалом, ще й матеріал, що використовується для виготовлення подарункової упаковки.

Основна перевага кашированного мікрогофрокартону у високій якості багатоколірною офсетного друку. Оскільки нанести друк на гофрокартон неможливо і до того ж, матеріал, на який наноситься фарба повинен бути певної товщини, то при виготовленні картонної упаковки друк наноситься на окремий шар (лайнер), який потім приклеюється, іншими словами каширується, на основу. Основа являє собою відкриту гофру або шар товстого картону.

Кашированний мікрогофрокартон володіє ще рядом переваг. Картонні коробки з кашированного мікрогофрокартону виходять дуже легкими, але при цьому не втрачають своєї міцності і продовжують залишатися ідеальним пакувальним матеріалом. Коробки з картону такого можуть бути як великими - для упаковки великих товарів, так і зовсім дрібними, що досягається завдяки мікрохвилям.

Процес каширування також дозволяє використовувати різні дизайнерські сорти паперу та оздоблювальні матеріали, що надає картонній упаковці не просто красивий вигляд, але й ексклюзивність. Це важливо саме тому, що часто саме упаковка товару приваблює споживача і змушує звернути увагу на товар, який продається.

Картонна упаковка завдяки процесу каширування набуває ще і чудовий подарунковий вигляд. Крім того, кашированої картон широко використовується в створенні різних рекламних матеріалів, зокрема у виготовленні pos матеріалів.

Щодня в маленьких магазинах, великих супер і гіпермаркетах ми можемо побачити рекламні pos матеріали, розроблені саме з кашированного мікрогофрокартону, це і різні холдери, і всілякі диспенсери, шелфтокери, шелфорганайзери, мобайли, шоубокси та інше. І всі ці картонні вироби мають абсолютно різний зовнішній дизайн, форму та розмір завдяки можливості каширування картону. Саме тому підприємства, що виробляють мікрогофрокартон і використовують процес каширування картону мають величезний попит на свою продукцію.