Україна, м. Рівне, вул. Ясна, 3
(0362) 684-031    (0362) 620-403    e-mail: manager@technowell.com.ua  

Про нас

На сьогоднішній день ТОВ «Техновел» - сучасне підприємство поліграфічної галузі, оснащене потужним різно-профільних обладнанням від провідних світових виробників, які забезпечують виконання високотехнологічних процесів на підприємстві.

ТОВ «Техновел» - свіжі і сучасні ідеї при розробці дизайнів і макетів, високий професіоналізм наших фахівців, індивідуальний підхід до виконання Ваших побажань, суворе дотримання виконання замовлень, розумні ціни і відповідає європейським стандартам якості поліграфічна продукція, а також ламінування паперу поліетиленом екструзійним способом різної щільності для упаковки лікарських препаратів, виробів медичного призначення та харчових продуктів.

Високий професіоналізм наших фахівців допоможе втілити в життя навіть найскладніші і незвичайні Ваші ідеї, як в розробці, так і у виробництві широкого спектру поліграфічної продукції: від картонної упаковки і етикетки до виробництва рекламної продукції. Ми постійно відстежуємо інноваційні рішення в області поліграфії.

ТОВ «Техновел» не зупиняється на досягнутих результатах. Саме з цієї причини, впроваджуючи у виробництво передові технології і випускаючи нові ексклюзивні види продукції, ми і далі будемо робити все необхідне для спільного просування нашої продукції на світовий ринок.

Можете бути впевнені в особі ТОВ «Техновел» Ви отримуєте надійного партнера, який завжди і своєчасно забезпечить Вас якісної і конкурентноспроможної поліграфічною продукцією.