.
Перезвоните мне
shared:modals.feedback.undefined

О нас

На сьогоднішній день ТОВ «Техновел» - сучасне підприємство поліграфічної галузі, оснащене потужним різно-профільних обладнанням від провідних світових виробників, які забезпечують виконання високотехнологічних процесів на підприємстві. ТОВ «Техновел» - свіжі і сучасні ідеї при розробці дизайнів і макетів, високий професіоналізм наших фахівців, індивідуальний підхід до виконання Ваших побажань, суворе дотримання виконання замовлень, розумні ціни і відповідає європейським стандартам якості поліграфічна продукція, а також ламінування паперу поліетиленом екструзійним способом різної щільності для упаковки лікарських препаратів, виробів медичного призначення та харчових продуктів. Високий професіоналізм наших фахівців допоможе втілити в життя навіть найскладніші і незвичайні Ваші ідеї, як в розробці, так і у виробництві широкого спектру поліграфічної продукції: від картонної упаковки і етикетки до виробництва рекламної продукції. Ми постійно відстежуємо інноваційні рішення в області поліграфії. ТОВ «Техновел» не зупиняється на досягнутих результатах. Саме з цієї причини, впроваджуючи у виробництво передові технології і випускаючи нові ексклюзивні види продукції, ми і далі будемо робити все необхідне для спільного просування нашої продукції на світовий ринок. Можете бути впевнені в особі ТОВ «Техновел» Ви отримуєте надійного партнера, який завжди і своєчасно забезпечить Вас якісної і конкурентноспроможної поліграфічною продукцією.
Отзывы и вопросы:
отзывМарина2019-07-02
Добрый день. Заказывала у Вас коробочки для расфасовки сыпучих продуктов. Уже получила, очень красивые. Отдельное спасибо за дизайн. Я довольна, буду Вас рекомендовать.
ответМенеджер2019-07-02
Добрый день, Марина. Нам приятно с Вами работать. Спасибо за Ваш отзыв.
отзывОлег2019-11-12
Здравствуйте. Захотел оставить на Вашем сайте отзыв, так как знаю, что многие ищут хорошую типографию. К сожалению сегодня не так легко найти хорошую компанию. Но я для себя нашел и очень Вам благодарен за хорошую цену и за быстроту выполнения заказа.
ответМенеджер2019-11-12
Здравствуйте, Олег. Спасибо большое за отзыв. Мы рады, что смогли Вам помочь. Обращайтесь.
вопросКсенья2020-02-21
Доброе утро. Нашла в интернете ваш сайт, но не смогла найти программу для просчета стоимости продукции. Скажите могу я как-то по другому узнать стоимость моего заказа не отправляя вам форму заказа?
ответМенеджер2020-02-21
Добрый день, Ксенья. К сожалению, у нас программы просчета заказа нет. Так как просчет заказа в типографии является индивидуальным и зависит от качества и наличия сырья. Поэтому если Вы оформите и отправите нам заявку, наш менеджер незамедлительно просчитает и отправит Вам ответ. Спасибо за Ваш вопрос.
отзывВіка2020-05-16
Доброго дня. Бачу, що люди Вам пишуть відгуки про вашу працю. Також захотіла і я Вам написати подяку. Замовляла у Вас уже декілька раз рекламку і дуже задоволена тому, що було зроблено красиво і вчасно. Буду і далі з Вами співпрацювати. Дякую Вам.
ответМенеджер2020-05-16
Доброго дня, Віка. Дуже вдячні, що Ви нам написали. Приємно, що Вам подобається наша робота. Будемо раді і в подальшому з Вами співпрацювати.
Задать вопрос
Оставить отзыв
Нас найти легко
Наши контакты
  • (0362) 684-030
  • (0362) 620-403
  • (067) 382-0916
  • (067) 362-4542
Соц. сети
(067) 382-0916
Email
manager@technowell.com.ua
Адрес
г. Ровно ул. Ясная, 3
Пн-Пт, 9:00 - 18:00