.
Передзвоніть мені
shared:modals.feedback.undefined

Послуги типографії Техновел

Друкарня Техновел пропонуємо Вашій увазі широкий спектр поліграфічних послуг в тому числі виготовлення різноманітних коробок-упаковок, етикеток, буклетів, флаєрів і т.п. Завдяки багаторічному досвіду на ринку поліграфії та сучасному обладнанню, ми можемо гарантувати високу якість і стислі терміни по виконанню робіт пов'язаних з поліграфічною продукцією. Зробіть Ваш вибір - решту зробимо ми!
Заказать печать плакатов

Плакати

Плакати - друкована продукція великих розмірів, в залежності від призначення може ділитися на афіші, банери і постери. Розміри листів бувають різні, від А0 до А4, але найбільш часто замовляються формати - А2 і А3.
Заказать каталог

Каталоги

Каталог продукції - надає клієнтам інформацію про товари/послуги і підвищують лояльність цільової аудиторії. За призначенням друковані каталоги діляться на іміджеві, рекламні та періодичні.
Заказать этикетки

Наклейки

Наклейки - зображення, надруковане на самоклеючих матеріалах - плівці або папері довільної форми і розміру, призначене для наклеювання на різні поверхні для рекламних і інформаційних цілей

Бланки

Бланк - це поліграфічний шаблон стандартного документа, на якому заздалегідь надруковані якісь постійні відомості і реквізити, незмінні в кожному аналогічному документі.

Флаєри

Флаєр - найпопулярніший вид рекламної поліграфії. Головне завдання флаєра на сьогоднішній день - зібрати величезну цільову аудиторію потенційних клієнтів для проведення акції або заходи, залучення клієнтів.

Коробки

Наша друкарня має всі можливості для виготовлення коробок і упаковок будь-якої складності. А завдяки застосуванню високоякісних матеріалів пакувальна коробка витримує значні навантаження.

Буклети

Рекламні буклети - це складені надруковані з двох сторін аркуші паперу. І це ефективний вид рекламної поліграфії - завдяки невеликій вартості і високій інформативності ідеальний маркетинговий інструмент для рекламної компанії.
Печать рекламных листовок

Листівки

Рекламні листівки є невід'ємною складовою рекламних кампаній для практично будь-якого напрямку діяльності. Листівки характеризуються багатьма параметрами,які безпосередньо впливають на вартість і презентабельність.
Изготовление папок

Папки

Фірмові папки для паперів-це невід'ємний атрибут ділового життя кожної поважаючої себе компанії. Папки з логотипом володіють великою функціональною корисністю і створюють презентабельний імідж компанії.
Конверты

Конверти

Конверти можуть зробити вашу пошту виділяється і запам'ятовується. Пошта буде виглядати професійної, ваш бренд помітять. Вони допоможуть привернути увагу бізнес партнерів і прорекламувати свою компанію.
Этикетка для шоколада Одесса

Етикетки

Всім добре відомо, що етикетка - це один з основних факторів привабливості товару для покупця. Красива і яскрава етикетка відразу привертає увагу, а також складає в голові людини образ самого товару.

Дизайн

Дизайнер в першу чергу це "Художник" з великої літери. Без хорошого дизайнера сучасна поліграфія не зрушиться з місця. І наша компанія може похвалитися даними фахівцями вищого класу.

Каширування

Каширування - один з видів постпечатной обробки поліграфічної продукції. Суть технології полягає в тому, що до більш щільної основі приклеюється або пріпрессовивают лайнер - менш щільний матеріал.

Тиснення

Різноманітність фольги відкриває широкі можливості для декорування, дозволяючи метализувати або розфарбовувати ділянки поверхні, надаючи їм привабливого вигляду або оберігаючи від підробок.

Висічка

Висічка - це процес висікання з картонного або паперового листа прямокутної форми виробів з більш складною конфігурацією. Для висікання використовується тигельний прес в якому використовуються плоско-висікальні штампи.

Склеювання

Склеювання в поліграфії - це процес склеювання частин складових паперових або картонних виробів. Склеювання використовується при виготовленні таких виробів, як брошури, журнали, зошити, блокноти, комплекти бланків, коробки та ін ...

Вклейка віконця

Вклейка віконець з плівки і поліпропілену зараз є однією із затребуваних послуг у виробництві паперової та картонної упаковки. Це дозволяє споживачеві ознайомитися з упакованою продукцією, не порушуючи цілісність упаковки.

Гібридний Уф лак

Уф лаки - популярні через можливість створення різних спецефектів, в тому числі і шорстких поверхонь. Переваги: ​​найяскравіший ефект глянцю, можна наносити тонким або товстим шаром, забезпечують високу щільність ...
Нас знайти легко
Наші контакти
  • (0362) 684-030
  • (0362) 620-403
  • (067) 382-0916
  • (067) 362-4542
Соц. мережі
(067) 382-0916
Email
manager@technowell.com.ua
Адреса
м. Рівне вул. Ясна, 3
Пн-Пт, 9:00 - 18:00