.
Передзвоніть мені
shared:modals.feedback.undefined

Коробки

    Ми пропонуємо виготовлення красивих та барвистих коробок картонних для подарунків, продуктів і різних товарів. Наша компанія має сучасне обладнання та виготовляє коробки-упаковки різної складності. Це можуть бути стандартні розміри або дизайн під замовлення. Ми виготовляємо коробки з різних видів паперу і картону. А також різних конструкцій. Упаковки для ліків, коробки для продуктів і готові розглядати індивідуальні замовлення. Якщо врахувати той факт, що хороший дизайн привертає увагу, легко запам'ятовується, що робить вашу марку легко впізнаваною, то варто залучити до роботи досвідчених дизайнерів.

    Коробки відрізняються видом і матеріалом. Для цього використовують картон, гофрокартон і мікрогофрокартон. Вони відрізняються щільністю і структурою. Це екологічно чистий матеріал. Тому він найкраще підходить до харчових продуктів. А ще, переваги цього матеріалу у його низькій вартості, а також його здатність найкраще зберігати продукцію під час зберігання та транспортуванні.

    Багато покупців при виборі продуктів часто звертають увагу на наявність екологічних логотипів. Вони вважають за краще упаковку з поновлюваних матеріалів. Таким чином ви можете створити собі репутацію фірми, яка дбає про навколишнє середовище. Ми також пропонуємо Вашій увазі розробку, дизайн та виготовлення такої продукції як: етикетки, буклети, флаєри та багато іншого з відмінною якістю і швидкими термінами виконання.

Заказать коробочки для конфет
Коробки для конфет в типографии
Виготовлення картонних коробок для подарунків і сипучих продуктів в Україні
Коробка для конфет «Кошка»
Замовити новорічну коробку для цукерок
Коробки под заказ
Коробка для конфет Винни пух
Нас знайти легко
Наші контакти
  • (0362) 684-030
  • (0362) 620-403
  • (067) 382-0916
  • (067) 362-4542
Соц. мережі
(067) 382-0916
Email
manager@technowell.com.ua
Адреса
м. Рівне вул. Ясна, 3
Пн-Пт, 9:00 - 18:00