.
Передзвоніть мені
shared:modals.feedback.undefined

Тиснення

    Тиснення - це поліграфічний процес, щоб отримати рельєфне зображення на поверхні паперу, листового металу. Цей вид обробки продукції виробляється на ручних, напівавтоматичних, або автоматичних пресах для тиснення. Гарячим або холодним способом металізованої або пігментної фольги. Також за допомогою полімерної плівки з напиленням потрібної речовини для поліпшення привабливості упаковки, етикетки або рекламної продукції. Тиснення фольгою, при якому між нагрітим кліше і матеріалом простягається фольга і виконується тиснення. Вибір фольги залежить від матеріалу поверхні, на яку буде наноситися декор. Дифракційна, голографічна, металізована, кольорова і магнітна.

     Сліпе тиснення-Блінт. Тиснення за допомогою кліше з метою отримання відбитка на гладкій поверхні папері або шкірі. Також можна застосувати спеціальні плівки. Блінтовий метод застосовується при оздобленні шкіряних виробів, оформлення обкладинок, нанесенні фірмових емблем. Види блінтового тиснення можна розділити на дві групи: гаряче і холодне. При виборі способу формування зображення потрібно враховувати фізичні характеристики основи виробу. Гарячий штамп пропалює її верхні шари, а це не підходить для деяких матеріалів.

     Конгревне тиснення без фольги. Зображення робиться опуклим. Цей процес проводиться або холодним способом, або з підігрівом кліше. Конгревне тиснення цікаво тим, що дозволяє підняти частину ілюстрації над поверхнею, результат-зображення набуває обсяг, стає опуклим або увігнутим. Пріпресовка голограм-тиснення, що відрізняється від тиснення фольгою необхідністю чітко позицінувати кожну голограму. Точність досягається застосуванням лазерних реєстрів. Текстурування-процес нанесення зображення за допомогою кліше на гладкий матеріал. Цей процес застосовується для імітації тиснення фольгою і для імітації шкіри певних порід.

Нас знайти легко
Наші контакти
  • (0362) 684-030
  • (0362) 620-403
  • (067) 382-0916
  • (067) 362-4542
Соц. мережі
(067) 382-0916
Email
manager@technowell.com.ua
Адреса
м. Рівне вул. Ясна, 3
Пн-Пт, 9:00 - 18:00